DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ

BURAK ÇONAY İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİNİ ANLATIYOR…

Son Güncelleme :

04 Ekim 2023 - 12:37

/ 308 views kez okundu.
BURAK ÇONAY İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİNİ ANLATIYOR…

Burak Çonay Kimdir?
Burak Çonay 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlkokul ve lise eğitimlerini başarı ile tamamlamanın ardından Çonay inşaata olan ilgisi ve aile şirketleri olan Çonaylar Makina’nin büyümesine katkı sağlamak adına İstanbul Kültür Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde lisans eğitimi almıştır. 2017 yılında lisans eğitimini tamamladıktan sonra ise İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Deprem Mühendisliği alanında lisansüstü eğitimini 2021 yılında tamamlamıştır.
Çalışmayı çok seven, gelişime önem veren Çonay mezun olmanın ardından iki yıl cephe statikerliği yapmıştır. İki yıl da şantiye şefliği yapan Çonay şu anda inşaat makinaları üreten ve satışını gerçekleştiren bir firmada danışmanlık yapmaktadır. Girişimci ruha sahip olan Çonay kendi işini kurma isteğini İstanbul’da açmış olduğu emlak ofisi ile gerçekleştirmiştir.
Çonay’ın emlak sektörüne merakı üniversite yıllarında başlamıştır. Kendi işini kurma konusunda kararlı olan ve Türk ekonomisine katkı sağlamak isteyen Çonay, İstanbul Büyükçekmece’de 2019 yılında açmış olduğu Real Estate emlak ofisi ile gerçekleştirmiştir.
Büyümeyi ve marka olmayı önemseyen Çonay’ın sahibi olduğu Real Estate emlak ofisi çalışma alanını İstanbul ile sınırlamıyor. Tüm ülkeyi kapsayan geniş portfolyosu ile dikkatleri çekiyor. Real Estate emlak ofisinde aynı zamanda ihale çalışmaları yapılıyor. Açılan ihalelerle ya da teklif usulü ile alınan mülklerin gerekli tadilatlarının yapılmasının ardından satışı gerçekleştiriliyor. İnşaat sektörünün pek çok alanında faaliyet gösteren Yüksek İnşaat Mühendisi Çonay aynı zamanda iç dekorasyon, dış cephe kaplama işlerini de emlak ofisi bünyesinde gerçekleştiriyor.
Çonay’ın şuanda ikinci olarak devam ettirdiği işi inşaat makinalarını yarım asırdan fazla zamandır üreten Çonaylar İnşaat Makinaları’nda danışmanlıktır. Teknolojiyi yakından takip ediyor ve firmanın ürünlerini tüm ülke pazarına ve yurt dışına pazarlanması amacıyla dijital pazarlama ve e-ticaret alanlarında firmada görev alıyor. Küreselleşen dünyada büyümeye önem vermeyen firmaların pazar paylarının küçüleceğini düşünen Çonay sahip olduğu emlak ofisinin ve danışmanlığını yaptığı Çonaylar İnşaat Makinaları firmasının markalaşma ve kurumsallaşmasına önem veriyor. İnşaat sektöründe büyümek ve kentsel dönüşüm, toplu konut projelerinde yer almak Çonay’ın hedefleri arasında yer alıyor.
Finans sektörü de Çonay’ın ilgi alanları arasında bulunuyor. Borsayı ve uluslararası yatırım piyasasını yakından takip eden Çonay şu anda çeşitli fonların yönetimini yapıyor. Aile şirketi olan Çonaylar İnşaat Makinaları, emlak ofisi ve fon yöneticiliği alanlarında hız kesmeden çalışmaya devam ediyor. Çonay’a göre çalışma hayatında başarılı olmanın anahtarı da özverili çalışma, başarısızlıktan korkmamak, tekrar denemektir.


Çonaylar İnşaat Makinaları Hakkında
Yapı sektöründe dışa bağımlılığın sona ermesi amacıyla Çonaylar İnşaat Makinaları 1969 yılında kurulmuştur. Tecrübeyi teknoloji ve mühendislikle birleştirmekte, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile 55 yıldır üretim yapmaktadır. Üretimini yaptığı yapı sektöründe kullanılan makinelerinin yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da satışını gerçekleştirmektedir. Ürün yelpazesini genişletmeye devam etmekte olan firmanın üretim tesisleri İstanbul Avcılar’da bulunuyor. Yerliliğe önem veren Çonaylar İnşaat Makinaları üretimini tamamen yerli ve milli olarak gerçekleştirir. Tüm ülkede bayileri bulunmakla birlikte firma ürünlerinin satışını kendi e-ticaret sitesi üzerinden de gerçekleştirir.
Çonaylar İnşaat Makinaları kaliteden ödün vermez ve teknolojiyi yakından takip eder. Bu şekilde ürünlerinin teknolojiyle uyumlu olarak gelişmesini sağlar. İnşaat makinelerinin kalite kontrolleri deneyimli mühendisler ve teknik elemanlar ile yapılır. Tüm makineler CE sertifikasına sahiptir ve güvenle kullanılır. Firma, ürün yelpazesini genişletmeye devam eder. Türkiye’de kentsel dönüşümün hızla devam etmesi inşaat makinelerine duyulan ihtiyacın da sürekli artmasını sağlar.
Çonaylar İnşaat Makinaları üretimini kesintisiz devam ettirmektedir. Kaliteli ürünlerine olan taleplerin hızla tamamlanmasını sağlar. Hedefi yüzde yüz müşteri memnuniyeti olan firmanın kaliteli ürünleri ile inşaatlarda işlerin hızla ilerlemesi sağlanır. Çonaylar İnşaat Makinaları iş ortağı olarak kabul ettiği müşterileri için özel çözümler sunar.
Burak Çonay tarafından geliştirilen e-ticaret yazılımı ile firma ürünlerini online olarak da müşterilerine sunuyor. Kullanıcı dostu ara yüze sahip olan firmanın sipariş sayfasına giriş yapıldığında ürünlerin satın alınma süreci hızla tamamlanabiliyor. Yerli üretime tam destek veren Çonaylar İnşaat Makinaları sipariş verme sürecinin hızla tamamlanabilmesi amacıyla müşterilerine WhatsApp hattı üzerinden canlı destek veriyor. Ayrıca telefonla iletişim kurmak isteyen kişiler için yurt içi telefon numarası ve gsm numarası yer alıyor. Firmanın yerli inşaat makinaları ve diğer ürünlerini satın almak için öncelikle üyelik oluşturulması gerekiyor. Üyelik oluşturmanın ardından ihtiyaç duyulan ürünün üzerine tıklayarak sepete eklemek mümkündür.
Çonaylar İnşaat Makinaları e-ticaret sitesinde daha önce yapılan alışverişleri inceleme fırsatını da müşterileri bulabiliyorlar. Bu sayede ihtiyaçtan fazla ürün alınmasının önüne geçiliyor. Menü satırında bulunan kategori bölümleri ile ihtiyaç duyulan ürünü bulmak kolaylaşıyor. Aynı zamanda çok satan ve yeni eklenen ürünlerin resimleri de sayfada yer alır. Bu şekilde yeni ürünlerden müşterilerin haberinin olması sağlanır. Firmanın e-ticaret sitesinde alışveriş yapmanın avantajları arasında şunlar yer alır:


• Tüm Türkiye’ye hızlı teslimat
• Standart kaliteli ve garantili ürün
• Tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanı
• 3D yöntemiyle güvenli alışveriş
Neler Üretiyoruz?
Çonaylar inşaat makinalarını 1969 yılından bu yana yerli ve milli olarak üretir. Firmanın tamamen yerli olarak üretimini yaptığı inşaat makineleri arasında; inşaat vinçleri, beton vibratörleri, zemin makineleri yer alır. Bu ürünleri incelemek ve özelliklerini öğrenmek için siteye giriş yapılması yeterli olur. Bu sayfada ürünlerle ilgili tüm teknik özelliklere yer verilir. Daha fazla bilgi almak istendiği takdirde müşteri temsilcileri ile iletişim kurulabilir. Ürünlerin kalitesi ile satın alındığında uzun yıllar kullanılması mümkündür.
Köklü bir firma olarak tüm ürünlerinin kalite kontrollerini yapar. Ürünlerinin kalitesine güvenen firma ürünlerini garantili olarak satar. CE sertifikasına sahip ürünler uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir. Bunun yanında bir sorun yaşanması halinde ise teknik destek verilir. Geniş bayi ağı ile ürünlerde bir teknik sorun olduğunda hızla tamiri ya da değişimi yapılır. Satın alınan ürünlerin kullanma kılavuzları garanti belgeleri ile birlikte gönderilir. Aynı zamanda kullanımları hakkında teknik desteği de firma ile iletişim kurarak almak mümkündür.
Çonaylar İnşaat Makinaları tarafından üretimi yapılan makinalar Türk inşaat sektörünün gelişimine katkı sağlar. İnşaat makinaları üretmenin yanında ayrıca onlar için yedek parçaların üretimini de firma gerçekleştirir. Örneğin inşaat vinçlerinde sık yıpranan vinç kovalarının üretimini de ayrıca yapar. Sadece vinç kovası siparişi de firmanın sitesi üzerinden verilebilir.
Betoniyer
İnşaatlarda kullanılan betonun hazırlanması aşamasında betoniyer kullanılır. Betonu oluşturan kum, çakıl, çimento, silt ve suyun belli oranlarda karışması gerekir. Bu malzemeler karıştırılarak beton harcı şekline getirilir. Betoniyerde bulunan kazana malzemeler koyulur ve yan tarafında bulunan motor çalıştırılır. Bu şekilde beton harcın elle karıştırılmasına gerek kalmaz. Tüm malzemeler homojen olarak karışır ve elde edilen betonun kalitesi de üst düzeyde olur. İnşaat projelerinde betonun farklı yerlerde hazırlanması ihtiyacının karşılanmasını portatif olması ile sağlar. Tekerli olması ile taşınabilir özelliktedir. Betoniyerlerin çalışmasını sağlayan motoru benzinli, dizel ve elektrikli olarak üç farklı özellikte bulunur. Kullanılacağı projenin büyüklüğüne ve beton ihtiyacına bağlı olarak şu boyutlarda üretilir:

• 125 litrelik
• 250/380 litrelik
• 160 litrelik
• 350/450 litrelik
Betoniyerler inşaat projelerinde betonun dışarıdan hazır alınması ihtiyacını ortadan kaldırır. Betonun kalitesinin mükemmel olması için malzemelerin doğru oranda kazanın içine koyulması yeterli olur. Kazanı yan tarafta bulunan motorun çalışması ile karışır. Kazanın karışmasının ardından hazırlanan beton yan tarafında bulunan yuvarlak kolun çevrilmesi ile kolayca boşaltılır. Portatif olan betoniyer projenin tamamlanmasının ardından farklı şantiyelere de taşınabilir. Bu sayede her projede ihtiyaç duyulan betona sahip olunur.
İnşaat Vinçleri
İnşaatlarda ağır malzemelerin kaldırılması, yerlerinin değiştirilmesi gerekir. Özellikle çok ağır malzemelerin ve yüklü miktarda malzemenin taşınması sırasında çok fazla kol gücüne ihtiyaç duyulur. Ayrıca zaman kaybı da yaşanır. Yaşanan zaman kaybının minimuma indirilmesi içinse inşaat vinçleri kullanılır. İnşaat vinçleri kullanılacakları yere bağlı olarak farklı özelliklerde üretilirler. İnşaatlarda malzeme taşınması işlemini kolaylaştıran ve süreyi kısaltan vinçler arasında şunlar yer alır:
• Az sesli dam vinci: Bu inşaat vinci adından da anlaşılacağı üzere inşaatın damına montajı yapılır. Az sesli olması ile çalışması sırasında çevreye rahatsızlık vermez. Asansör bağlantı kepçesi ve iki adet sepeti bulunur. Sepete yüklenen malzemeler aşağıdan yukarı katlara kolayca taşınır.
• Mini tip şanzımanlı vinç: Sessiz olarak çalışan bu inşaat vinci dama montajı yapılarak kullanılır. İki adet taşıma sepeti ve bağlantı kepçesi malzemelerin rahatça taşınmasını sağlar.
• Yerden kumandalı kayışlı gırgır vinç: İnşaatlarda bazı durumlarda malzemelerin taşınmasını sağlayacak vincin inşaatın damına kurulması mümkün olmaz. Bu gibi durumlarda ise yerden kumandalı kayışlı gırgır vinç pratik çözümler sunar. Bu vinç inşaat sahasında zemine kurulur. Zeminde taşıma sepetinin içine yerleştirilen malzemeler kolayca yukarı katlara taşınır. Üç ayak taşıma aparatı ile birlikte satışı gerçekleştirilir. Kullanımı son derece pratiktir. Kullanmak için teknik bilgiye ya da teknisyene ihtiyaç duyulmaz.
Beton Vibratörleri
İnşaatların ana malzemelerinden olan betonun hazırlanması için günümüzde artık betoniyerler kullanılır. Büyük projelerde ise hazır beton satın alınması gerekebilir. Şantiyede bulunan betoniyerlerde hazırlanan ya da hazır alınan beton içerisinde bir miktar hava bulunabilir. Bu havanın deşarj edilmesi gerekliliği bulunur. Aksi takdirde betonun kalitesi bozulur.
Betondan havanın alınması işlemi ile yoğunluğunun mükemmel olması sağlanır. Eskiden betonun havasının alınması için kalıba dökülmesinin ardından ustalar tarafından karıştırılırdı. Şimdi ise bu işlem beton vibratörleri ile el değmeden yapılmaktadır.
Beton vibratörü kullanılması ile daha iyi yerleşir. Homojen ve yoğun bir beton elde edilir. Betonun dayanıklılığı artar ve kalıp söküldüğünde betonun kenarları daha düzgün olur. Betonla donatı arasındaki aderans tam olarak sağlanır. Dayanıklı betonun olması sağlam binaların yapılması için ilk şarttır. Beton vibratörü kullanılması ile bu şart yerine getirilir. Vibratörün dalıcı ucu beton taze iken içine batırılmalı ve sadece gerekli olduğu süre boyunca içinde kalması sağlanmalıdır. İnşaatlarda kullanılan betonun kalitesini, dayanıklılığını ve yoğunluğunu artıran beton vibratörlerinin şu çeşitleri bulunur:
• Elde taşıma beton vibratörü
• Omuz askılı beton vibratörü
• Kendinden konvertarlü iç vibratör
Zemin Makinaları
İnşaat alanlarında zeminin düzeltilmesini gerçekleştirmek için zemin makinaları kullanılır. Gelişen teknoloji ile birlikte pek çok işlem artık makinaların yardımı ile yapılır. Zeminin düzeltilmesi ile toprak içinde bulunan su ve tane hacmi kaybolmadan havanın dışarı atılması sağlanır. Böylece toprağın kalitesi artar ve üzerine yapılacak binanın daha sağlam zemine oturması mümkün olur. İnşaatlarda ya da asfalt yollarda zeminin kesilmesi gerektiğinde de özel makinalar kullanılır. Bu şekilde kesim işleminin daha mükemmel olması sağlanır. Çonaylar İnşaat Makinaları tarafından üretimi yapılan zemin makinaları ve kesiciler şunlardır:
• Asfalt-Beton kesme makinaları: Derz kesme makinaları olarak da bilinen bu makinalar genellikle inşaatlarda derzlerin kesilmesinde kullanılır. 50 santim kalınlığa ulaşan bu makina yatay kesim yapar. En çok asfalt ve derzlerin kesiminde kullanılan testere formundadır
• Perdah makinası: Betonun dökülmesinin ardından düzleştirilmesi gerekir. Aynı zamanda zemin ile arasında oluşan boşlukların giderilmesi işleminin yapılması gerekir. Perdah makinası kullanılması ile birlikte betonun yüzeyi düzelir ayrıca zeminle arasında boşluklar kalmasının önüne geçilir. Betonun cilalanmasında ve temizlenmesinde de kullanılır. Perdah makinası ile otopark, avm, spor salonu, park gibi beton dökülen geniş alanların düzeltilmesinde kullanılır.
• Mozaik silim makinası: Bina ve yol inşaatlarında beton, mozaik, mermer yüzeylerin düzeltilmesi, taşlanması ihtiyacı karşısında mozaik silim makinası geliştirilmiştir. Yüzeyin taşlanması, parlatılması sürecinin hızla sonuçlanmasını sağlar. Üstün performanslı olan bu makinalar ile mükemmel sonuçlar alınabilir.
Çonaylar Online Sipariş
Çonaylar İnşaat Makinaları firması üstün kalitede ürünlerinin Türkiye’nin her noktasında kullanılabilmesi amacıyla online satış yapar. Firmanın e-ticaret sitesi kullanıcı dostu ara yüzü ile dikkatleri çeker. Firmanın sitesinde üretimini yaptığı kaliteli ürünler yer alır. İnşaatlarda işlerin hızla sonuçlanması için firmanın sitesine giriş yapılabilir ve burada bulunan ürünler arasından ihtiyacı karşılayacak olanların siparişi kolayca verilebilir. Siparişi verilen ürünler Türkiye’nin her noktasına hızlı kargo özelliği ile ulaştırılır. İnşaat makinalarının e-ticaret sitesi üzerinden satın alınması halinde kargo ücreti ödenmesine gerek bulunmaz. Bu sayede Türkiye’nin en uzak noktasında dahi olan şantiyelerde kullanılmak üzere inşaat makinaları ekonomik bütçelerle alınabilir.
Çonaylar İnşaat Makinaları web sitesi üzerinden alışveriş yapılması esnasında ödemeler tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanı ile yapılabilir. Bunun yanında sitede bulunan QR kod özelliği ile ödemeler pratik şekilde de yapılabilir. E-ticaret sitesi üzerinden betoniyer, beton vibratörü, inşaat vinci, vinç sepeti gibi ürünlerin alınması mümkündür.
Kesintisiz verilen canlı destek ile ürünler hakkında merak edilen tüm detaylar öğrenilebilir. Aynı zamanda sipariş verme aşamasında da destek alınır. Ödemelerin sorunsuz yapılması mümkün olur. İnşaat sektöründe yer alan firmaların Çonaylar İnşaat Makinaları firmasının e-ticaret sitesinde üyelik oluşturmaları yararlı olacaktır. Aynı zamanda firmanın haber bültenlerine abone olunabilir. Böylece firma tarafından hazırlanan kampanyalardan haberdar olunması mümkün olur. Kampanyalar takip edildiğinde ise inşaat vinçlerinin, betonerlerin ve firmanın üretimini, satışını yaptığı diğer makinaların daha uygun fiyatlarla alınması mümkün olur.
Çonaylar İnşaat Makinaları’nın bütün bankalarla anlaşması bulunur. Böylece kredi kartında komisyon ödenmesine gerek kalmadan ürünlerin satın alınması mümkün olur. Satın alınan ürünler satışa sunulmadan önce kalite kontrol testlerinden geçirilirler. Buna rağmen olabilecek imalat hatalarına karşın değişimleri de yapılabilir. Firma bütün ürünlerinin arkasında durur ve gerektiğinde tamir ve değişimi müşterilerine sorun yaşatmadan gerçekleştirir.
Sipariş sayfası : https://siparis.conaylar.com/
Ürün sayfası : https://conaylar.com/
Real Estate Büyükçekmece Emlak Ofisi
Burak Çonay üniversite yıllarında emlak sektörüne karşı ilgi duymaya başlamıştır. Bu ilgisini emlak sektörünü yakından takip ederek geliştirmiştir. Lisans eğitimini tamamlayan Çonay 2019 yılında İstanbul Büykçekmece’de Real Estate adıyla kendi emlak ofisini açmıştır. Emlak sektörüne yeni bir soluk getiren Real Estate İstanbul merkezli olmasına rağmen tüm Türkiye’de bulunan satılık emlak sektöründe faal olarak yer alır. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı olan emlak ofisi bünyesinde deneyimli emlak danışmanları bulunur. Sahip olunan mülklerin satışı kısa süre içinde değerinden gerçekleştirilir. Bunun yanında satın alınmak istenen mülkün özellikleri belirtildiğinde en uygun sonuçlar müşterilere sunulur.
Büyük ve modern projelerde inşa edilen mülklerin yanında ayrıca inşaatı daha önce gerçekleştirilmiş olan mülklerin satış işlemleri de gerçekleştirilir. Daire, ev, ofis, mağaza gibi mülklerin yanı sıra özellikle son yaşanan büyük depremlerden sonra insanların yatay mimariye sahip mülke sahip olma isteğinden kaynaklı arsa, tarla satışları da emlak ofisi tarafından gerçekleştirilir. Bir mülkün satışı üstlenilmeden önce hakkında detaylı inceleme yapılır. Artıları ve eksileri tespit edilerek dürüstlük prensibi ile müşterilerin satın alacakları gayrimenkul hakkında detaylı bilgi edinmesi sağlanır.
Real Estate portfolyosunda bulunan gayrimenkullerin satışını yerli ve yabancı müşterilerine de yapar. Müşterilerin isteğine bağlı olarak satışı gerçekleştirilen gayrimenkulün tadilatı, iç dekorasyonu da yapılır. Bu şekilde gayrimenkulün tam müşterinin isteğine uygun olması sağlanır. Burak Çonay inşaat yüksek mühendisi ve aynı zamanda dış cephe statikeri olma deneyimi ile binaların dış cephe kaplama işlemlerinin yapımını da üstlenir.
Kurumsallaşma yolunda hızla ilerleyen Real Estate mülk satışı yapılan ihalelere de girer. İhale ya da teklif yolu ile aldığı gayrimenkullerin tadilatını yapmanın ardından satışını gerçekleştirir. Emlak ofisinin geniş çalışma alanı ile gayrimenkul sahibi olmak isteyen ya da sahip olduğu gayrimenkulleri yenilemek isteyen kişilerin ihtiyaçlarını karşılar.
Emlak ofisinin danışmanları müşterileri ile görüşme yapmanın ardından onların kriterlerini öğrenirler. Bunun ardından ise onların kriterlerine uygun olan gayrimenkuller belirlenir. Bunlar hakkında yapılan detaylı analizler ile hazırlanan rapor müşteriye sunulur. Modern teknolojiden yararlanan emlak ofisinin danışmanları müşterinin gayrimenkulü yanına gitmeden görüntülü arama teknolojileri ile gezebilmesini sağlarlar. Müşterinin beğendiği gayrimenkulün tüm işlemleri de gönderilecek olan vekalet ile onun adına gerçekleştirilir.
Real Estate her zaman için müşterilerinin bütçelerine uygun gayrimenkulü alabilmesini sağlar. Yatırım yapmak isteyen kişiler için gelecekte değer kazanması beklenen bölgelerde bulunan mülkleri tavsiye eder. Başta İstanbul olmak üzere büyük şehirlerde kiralık daire bulmanın zorlaştığı günümüzde kiralık daire arayışında olan kişilere en uygun çözümleri sunar. Dairesini kiralamak isteyen kişiler için de güvenilir ve ödemelerini düzenli yapacak kiracılar bulmalarını sağlar.
Emlak ofisi sahip olduğu yetki belgesi ile tüm hizmetlerini yasal olarak sunar. Son zamanlarda sahte emlakçılar tarafından mağdur edilen kişilerin sayısı artmaya devam ediyor. Bu mağduriyeti yaşamamak adına Real Estate gibi yetkili emlak ofisleri ile çalışılması ve hizmet alınması gerekir. Bütçesini, nasıl bir gayrimenkule sahip olmak istediğini, kiralamak istediğini belirten kişilere özel çözümler sunar.
Binaların dış cephe kaplamalarının yenilenmesi gerektiğinde Real Estate ve Burak Çonay ile iletişim kurulması yeterli olur. Çonay ve ekibi tarafından binanın keşfi ve analizlerin yapılmasının ardından fiyat teklifi hazırlanır. Sunulan fiyat teklifinin kabul edilmesinin ardından projelendirme yapılır. Kurumsal bir firma ile çalışmanın ayrıcalığı müşterilere yaşatılır ve tüm işler sözleşme ile gerçekleştirilir. Dürüst olmanın emlak ve inşaat sektöründe kalıcı olmanın ilk şartı olduğu bilinir. Bundan dolayı yapılan sözleşmede gerekli tüm detaylara yer verilir. Dış cephe kaplama gibi mülklerin içinde yapılan tadilatlarda da sözleşme yapılır. İşin sözleşmede belirtilen tarihte başlaması ve bitmesi sağlanır.
İstanbul ve tüm ülkedeki gayrimenkul arayışına son vermek için Real Estate emlak ofisi ile görüşülmesi yeterli olur. Emlak ofisinde çalışan danışmanlar en doğru çözümleri müşterilerine sunar.

YORUM ALANI

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.